„ABB SynRM“ variklių ir keitiklių paketai

Var ir DK

Variklio akcentai

 • Varikliai atitinka IE4 efektyvumo lygio ekvivalentą pagal IEC 60034-30-1 Ed 1.0
 • Beprecedentis patikimumas dėl labai žemos apvijų ir guolių temperatūros.
 • Gali pakeisti standartinius indukcinius variklius tokios pat galios, dydžio deriniais.
 • Įvairūs kodai ir mechaninė konstrukcija pagrįsta įrodytais „ABB M3BP“ ketaus varikliais – tradiciniai, tačiau naujoviški. Tos pačios dalys, lengvai gaunamos ir keičiamos.
 • Jokių magnetų, narvo – negalima sugadinti to, ko nėra.
 • Techninės priežiūros procedūros, panašios į indukcinius variklius, – lengvai prižiūrimos.

ACS880 keitikliai

 • Nustatyti nesunku, tiesiog įveskite variklio specifikacijos lentelės parametrus, kaip tai darote su bet kokiu indukcijos varikliu.
 • Atminties modulis – galite tiksliai sureguliuoti visus keitiklio parametrus ir išsaugoti juos atminties modulyje.
 • Veikia bet kurį variklį – tas pats keitiklis gali paleisti indukcijos, nuolatinio magneto ir „SynRM“ variklius, todėl prireikus gali būti naudojamas kituose varikliuose.
 • Plonas dizainas – keitiklis skirtas užimti kuo mažiau spintelės vietos.
 • Tiesioginis sukimo momento valdymas (DTC) – tikslus valdymas, kuris pagerins jūsų produkto kokybę, našumą ir patikimumą net ir be grįžtamojo ryšio įrenginių ar kodavimo įrenginių

6 priežastys pasirinkti „SynRM“

Rotorius SynRMPagrindinė sinchroninio variklio (SynRM) idėja yra ta, kad rotoriuje nėra apvijų ar magnetų, o tik elektrinės plieninės plokštės, sukrautos kartu, kad sudarytų rotoriaus paketą. Skirtingai nei indukciniame variklyje, „SynRM“ rotorius neturi indukuotos srovės ir todėl neturi nuostolių. Dėl to „SynRM“ yra puikus paprastumo ir efektyvumo derinys.

 1. Visiškas variklio valdymas iki nulio greičio

Daugeliui procesų reikalinga tiksli greičio kontrolė. „SynRM“ yra sinchroninis variklis, kuris visada veikia atskaitos greičiu, be klaidų, be kodavimo priemonės. Net geriausios indukcinio variklio keitiklio slydimo kompensavimo sistemos niekada neprilygs „SynRM“ tikslumui. Kartais programai gali reikėti, kad variklis dirbtų lėtu greičiu, pavyzdžiui, mažesniu nei 40 aps / min greičiu. Jei naudojate „SynRM“ ir jūsų pavara negali užtikrinti reikiamo sukimo momento, ji gali suveikti. Tai reiškia, kad, dejant problemą, gali būti prastovų. ABB pavaros užtikrina visišką valdymą ir sukimo momentą iki nulio greičio, net ir be greičio jutiklių.

 1. Visoms programoms

Tai svarbu, jei planuojate variklį naudoti ne kvadratinio sukimo momento, bet ir kitose srityse, tokiose kaip siurbliai ir ventiliatoriai. Pavaros užtikrina visišką „SynRM“ variklio valdymą nuolatiniams sukimo momentams, tokiems kaip ekstruderiai, konvejeriai ir vielos tempimo mašinos.

 1. Vėsus ir tylus variklis

„SynRM“ paketas, kuriame variklis ir pavara yra suprojektuoti veikti kartu, turi du pagrindinius privalumus. Kuo mažiau variklio skleidžiamo triukšmo, tuo geresnė darbo aplinka. Dėl rotoriaus geometrijos ir ACS880 pramoninės pavaros DTC technologijos „SynRM“ variklis veikia labai tyliai, palyginti su indukcijos varikliu. Šiluma reiškia prarastą energiją, tačiau tai taip pat reiškia, kad turite atvėsinti savo darbo vietą, kad kompensuotumėte pagamintą šilumą. Kadangi „SynRM“ rotoriaus geometrijoje nėra rotoriaus srovių, pašalinami rotoriaus nuostoliai, kurie indukciniame variklyje gali sudaryti iki 40 procentų visų nuostolių. Sumažinti nuostoliai reiškia geresnį efektyvumą, ilgesnį guolio eksploatavimo laiką ir mažesnius variklio šilumos nuostolius.

 1. Platus pavarų pasirinkimas

Procesai yra skirtingi, ir kiekvienas turi savo reikalavimus pavarai. Štai kodėl „ABB“ siūlo pavarų, kurių įtampos diapazonas yra nuo 230 iki 690 V, o galios diapazonas iki 710 kW, pasirinkimą. Savo diske galite užsisakyti pasirenkamas programų programas. Šios programos yra sukurtos palaikyti pritaikymą įvairiose programose, tokiose kaip dirbtinis kėlimas, pjovikliai, kranai, aušinimo bokštai ir kt. Be to, diskuose yra įmontuotas pritaikomasis programavimo palaikymas, pagrįstas IEC 61131-3 PLC logika, kurį galima naudoti, jei nėra tinkamos programos yra.

 1. Patikrintos paketo efektyvumo ataskaitos

Variklio ir pavaros efektyvumas skirtinguose darbo taškuose yra labai naudinga informacija. Tai padeda įvertinti suvartojamos energijos kiekį kartu su jūsų paties mašinos efektyvumu. Tai yra naujojo Europos standarto 50598-2 dėmesys. IE4 paketai atitinka IES2 efektyvumo klasę, apibrėžtą EN50598-2. Turėdami „ABB“ „SynRM“ paketą, visada gausite variklį ir pavarą, kurių matmenys yra veiksmingi.

 1. Puikiai tinka modifikuoti

„SynRM“ paketas yra puikus sprendimas modifikuoti variklius. „IE4 SynRM“ yra tokio pat dydžio kaip IE2 indukcinis variklis, todėl nereikia mechaninių modifikacijų. Padidėjęs efektyvumas, priešingai, sutrumpins investicijų atsipirkimo laiką.

Ar naudinga šio puslapio informacija?

Komentarus ir pasiūlymus galima pateikti   tiesiogiai šio tinklalapio administratoriui:  Kontaktams

 Taip pat galima prisijungti prie diskusijų ir informacijos pasidalinimo:

Facebook internetiniame  puslapyje    „Energetiko užrašai“

„Energetiko užrašai“  grupės internetiniame  puslapyje    Grupė „Energetiko užrašai“